Yukarı Çık

Hakkımızda

1996 yılında Merter İstanbul’ da kurulan Albüm Tekstil, kendisini erkek spor giyim tasarımı ve üretimine adamıştır. Albüm Tekstil’in istikrarlı büyümesi ve dünya standartlarında kalite yönetimi ile başarısını yurtdışına da taşıyarak erkek spor giyimde marka ve felsefe olmuştur. Yılda 60.000 parça üretim kapasitesi ile başlayan Albüm Tekstil şimdi 200.000 adet üretmektedir.

Albüm Tekstil’in yarattığı estetik çizgi, seçkin ve şık mağazalarda kendine önem veren beylerin beğenisine sunulmaktadır. Ürünlerini yurt dışına gönderdiği ülkeler arasında İran, Irak, Suriye, Suudi Arabistan, Mısır, Cezayir, Lübnan, Tunus, Ürdün, Almanya, Güney Amerika Ülkeleri, Surinam, Avusturya, Rusya, Romanya, Gürcistan, Yunanistan, Bulgaristan, Azerbeycan, Tacikistan ve Dominik Cumhuriyeti, vardır.

Orta ve üst gelir grubuna hitap eden Albüm Tekstil Ürünleri, 15-30 yaş grubu erkekler için usta dikişi ve titizlikle seçilen kıymetli kumaşlarla hazırlanmaktadır. Günün her zamanında ve her ortamda giyilebilen modelleri, S ’dan XXL’a kadar satışa sunulmaktadır.

Birlikte nice şık ve sağlık dolu yıllara doğru…